GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMIYOR « Şanlıurfa'nın Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

SON DAKİKA

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMIYOR

Bu haber 28 Eylül 2020 - 12:05 'de eklendi ve 400 views kez görüntülendi.

Türkiye siyasetinin, karanlık gölgesi ne yazıkki şanlıurfa siyasetinde hiç eksik olmuyor.

Şanlıurfa’nın,kaderi,yüzü siyasal ve polistik anlamda bir türlü gülmüyor.”

Bu şehri yöneten yerel ve genel seçilmişler, sandık halkın, önünden kalkınca halkı tanımıyor. ıstedikleri gibi cirit atıp, at koşturuyor.

Bunun en basit örnegini geçtiğimiz günlerde şehrimize gelen, son başbakan, akparti ızmir millet vekili sn Binali Yıldırımın,  ziyareti esnasıında yaşadık.

Gazeteci abimiz, urfa sevdalısı aziz emektar herkes gibi binali beyle görüşüp, şehrin, bir dizi sorun ve problemlerini genel merkeze ıletilmesi amacı ıle randevu talep etti. Aziz beyin talebi Binali bey cephesinde büyük bir tevazu ve hoş görü çerçevesinde karşılık bulup,bir gün sobrası ıçin, randevu verildi.

Ancak bunu ögrenen, yereldeki siyasilerin, etekleri tutuşunca bu ve  benzer görüşmeleri engellemeliydi. öylede oldu. aziz emektar ve benzer bir kaç ısim binali beye ulaşmasın diye kırk takla atıldı ve görüşmeler engellendi.

Beyler .”

Korkunun, ecele faydası yok. artık anlayın. Bugün,olmasa yarın, yarın olmasa bir başka gün, birileri kirli çamaşırlarınızı ortaya dökecek ! Yediginiz haltları sn Cumhurbaşkanına mutlaka duyuracaktır. Hiç öyle boşuna perfornmans sarf etmeyin.

Güneş balçıkla sıvanmıyor.

Her gelen, üst düzey ziyarettinde, yusuf. yusuf ettiginiz yüzünüzden, çok açık bir şekilde okunuyor…

Bu korku ve panik haliniz mutlaka size bir yerde hata yaptıracak, ananızı,aglatacaktır.