Advert
Advert
Bu haber 14 Mart 2019 12:27:02 Tarihinde eklenmiştir. 24 Defa Okundu.

URFALI KADINLARDAN BEYAZGÜL’E DESTEK

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Kadın Kültür Merkezini ziyaret etti. Bir süre sohbet ettiği kadınlardan AK Başkan adayı Av. Beyazgül’e destek kararı verildi.

URFALI KADINLARDAN BEYAZGÜL’E DESTEK

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Kadın Kültür Merkezini ziyaret etti. Bir süre sohbet ettiği kadınlardan AK Başkan adayı Av. Beyazgül’e destek kararı verildi.
 
BEYAZGÜL: BU SEÇİM, ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ UZUN SÜRE ETKİLEYECEK
Son olarak kadın kursiyerlere seslenen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, ‘yol arkadaşım, hayat arkadaşım’ dediği eşinin de salonda olduğunu hatırlatarak, AK Parti Kadın Kolları Başkanı, AK Parti Milletvekili eşi ve kursiyer kadınlara teşekkür ederek, “31 Mart seçimlerine girerken bir karar aşamasındayız. Bu seçim sonuçları elbette ki hayatınızı ve gelecekteki çocuklarımızı ve çocuklarımızın geleceğini uzun süre etkileyecek. AK Parti olarak bu nedenle siyaseten 2023 dedi, 2053 dedi, 2081 dedi. Neden bunları diyor? Çünkü her bir seçim gelecekle ilgilidir. Yaşanmış hayat geçmiş, bitmiştir. Artık geleceğimizi koruma vaktidir. Ben bütün hanımlara şunu söylüyorum. Gelecek en çok sizi ilgilendiriyor” diyerek kadınlarla ilgili bir anıyı anlatarak kadınların her şeyden önce geleceğimiz dediğimiz çocukları ile ilgilendiklerini, hele çocuğu uyuşturucuya mübtela olmuş bir kadının ağlamasının kendisini çok etkilediğini ve o andan itibaren uyuşturucu ile nasıl mücadele edebileceklerinin yollarını aramaya başladığını anlattı.
 
BEYAZGÜL: TÜRKİYE’Yİ DE SURİYE’YE BENZETMEK İSTİYORLAR
Şanlıurfa’da 15 Bin Evde Bakım Hizmeti verildiğini hatırlatan AK Başkan adayı Av. Beyazgül, “Bunlara evde bakım yapılıyor, evde bakım ücreti veriliyor. Daha önceki dönemlerde ancak Hastahanelerde rehin alırlardı. Şimdi onu kim yapıyor Allah aşkına. Öte tarafa bakalım, ne var. Allah aşkına yaptıkları bir iş var mı, bir güzellik var mı, söyleyebilecekleri 2 güzel söz var mı? Hayır. Şimdi bu 15 yaşlıya evde bakım yapılmasaydı ne olacaktı. Yine engelliler, kendileri söylüyorlar. Diyorlar ki; ‘bizler AK Partiden önce evlerimize bağlı idik.’ Şimdi engelliler artık hayatın içerisine girdiler. Bizlerle beraber yaşıyorlar” diyerek 15 Temmuz ihanet olayını hatırlatarak, batılı emperyalist ülkelerin Türkiye’yi de Suriye’ye benzetmek istediklerini anlattı.     
 
BEYAZGÜL: SANAYİYE HIZ KAZANDIRILARAK İŞSİZLİĞİN ÖNÜNE GEÇMEYİ PLANLADIK
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, kendisinin hukukçu olduğunu ve Belediye Hukuk işlerinde görev yaptığını, İl Başkanlığı görevinde bulunduğunu, kadınların ve gençlerin sorunlarını çok iyi bildiğini, il genelinde belediyelerle birlik beraberlik içinde çalışmak gerektiğini, memleketimizin işsizlik sorunu olduğunu, işsizliği önleyebilmek için turizm, sanayi kazandırılması gerektiğini ve kendilerinin zamanında sanayiye hız kazandırılarak işsizliğin önüne geçmeyi planladıklarını söyledi.
 
 
GÜVEN: KADIN İNANIRSA, O İŞ TE ZAFERE ULAŞIR
Daha sonra kürsüye gelen AK Parti Kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven de, “Söylemekten büyük mutluluk duyuyorum ki, bizler biliyoruz ki Kadın tesisi, Dünya tesisi. Kadın inanırsa o iş te inşaallah zafere ulaşır. Bizler hanımlar olarak öncelikle evlat yetiştiren, şekillendiren ve yarınlarımızı yetiştiren insanlarız. Bu gün burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bizler hanımlar olarak gerek Büyükşehirde, gerek ilçelerimizde Belediyelerimizin bizlere sunduğu bu güzel tesislerden faydalanarak öncelikle kendimizi mutlu ediyor, daha sonra evlatlarımızı ve ailelerimizi mutlu ediyoruz. Ben sözü uzatmak istemiyorum. Çünkü birazdan sizlere Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sizlere hitap edecek. Onun kadınlara ne kadar değer verdiğini bizzat şahsımda yaşamış ve tecrübe etmiş biriyim” diyerek herkese teşekkür etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Muhacir Bayanlardan Beyazgül'e sevgi seli
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindekiler, Muhacirler Derneği Yönetim kurulu üyesi Mustafa Korkmaz’ın düzenlediği toplantıya geçtiler.
 
Urfa’yı hep birlikte kuracağız
Toplantıda konuşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, herkesi selamlayarak, alkışlar arasında konuşmasına başladı, “Ben buraya geldiğim zaman alkışlara baktım, gözlere baktım, yüzlere baktım, bu bacılarımız dedim konuyu biliyorlar zaten. Anlatmak gereken bir topluluk değil ama hasbihal etmemiz gerekiyor buraya gelmişken. Sizlerle sohbet edelim diye düşündüm. Ben öncelikle bu konuyu, bu meseleyi, memleket meselesini, millet meselesini çok iyi anlamış olmanızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Memleket bizim, millet bizim, vatan bizim, bayrak bizim. Ve sizlerde bizim analarımızı, bacılarımız, kızlarımızsınız. Bu nedenle birlikte yaşadığımız bu memleketi ileriye doğru huzurla, güvenlikle, sağlıkla taşıyacağız. Modern bir Urfa’yı, güzel bir Urfa’yı hep birlikte kuracağız sizlerle birlikte Allah’ın izniyle” dedi.
AK Başkan adayı Beyazgül’ün konuşması sonrası kadınlar, “Muhacirler seninle gurur duyuyor” diye tezahürat yaptılar.  
 
Zillet ittifakına sakın ola kanmayın
 
Toplantıda konuşan Muhacirler Derneği Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Korkmaz, orada toplanan muhacir kadınlara seslenerek, “Değerli ablalarım. Siz biliyorsunuz bu seçim sürecini. Bu gün AK Partimize, Reisimize karşı bir ittifak oluşmuş. Bunun adı da Zillet İttifakıdır. Sakın ola bunlara kanmayın.  Biliyorsunuz; Reis-i Cumhurumuz ülkemiz için, Urfa’mız için, milleti için kendi kendini adamıştır. Onun için gerçekten büyük bir ittifak içine girmişler. Sakın ola kanmayın” diyerek herkese teşekkür etti ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün dürüst, samimi olduğunu ve onun adına kendisinin yemin edebileceğini belirterek, “Dürüstlüğünden eminim. Siz güvenin ona. Allah’ın izniyle ne sorunlarınız olacaksa hepsinin üstesinden gelecektir” diye konuştu.
 
Ev, ev, kapı kapı dolaşmak size düşüyor
 
Daha sonra AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da, çok hassa bir durumda olduğumuzu hatırlatarak, “Bu günden itibaren çok kısa bir zamanımız kaldı. Ev, ev, kapı kapı dolaşmak size özellikle düşüyor. Biz normal mahalle toplantıları, sokakları dolaşıyoruz ama çat kapı sizlere düşüyor. Sizlerden rica ediyorum, çok hassas bir durumdayız. Zeynel Abidin Beyazgül Büyükşehir Belediye Başkan adayımız. Mehmet Kuş kardeşimiz Eyyübiye Belediye Başkan adayımız. Şu anda taziyesi nedeniyle gelemedi, özellikle sizlere selamları var” şeklinde konuştu.
Etiketler
Yorum Yap
YEREL HABER
TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, AK aday ve aday adayları ile; “Bu ruh bizi bir kez daha zafere taşıyacaktır”
TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, AK aday ve aday adayları ile; “Bu ruh bizi bir kez daha zafere taşıyacaktır”
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında il genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. AK Vekil Özcan, birlik beraberlik ruhunun kendilerini bir kere daha zafere taşıyacağını söyledi.
 AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat destek arayışında; “Hemşehrilerimizin desteğiyle seçimi zaferle taçlandıracağız”
AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat destek arayışında; “Hemşehrilerimizin desteğiyle seçimi zaferle taçlandıracağız”
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Belediye başkan adayı Mehmet Canpolat, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Destek arayışlarını son ana kadar sürdüreceğini belirten AK Başkan adayı Canpolat, Haliliyelilerin desteğiyle seçimi zaferle taçlandıracaklarını söyledi.
BEYAZGÜL, SİVEREK’TE GÜLPINAR VE AKIL İLE BİRLİKTE KARAKEÇİLİLERLE BULUŞTU
BEYAZGÜL, SİVEREK’TE GÜLPINAR VE AKIL İLE BİRLİKTE KARAKEÇİLİLERLE BULUŞTU
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Karakeçili’de 24 ayrı kırsal mahalle muhtarı ve Karakeçili aşiretine mensup binlerce vatandaşla bir araya geldi.
“Çanakkale ruhunuzu hiç kaybetmedik”
“Çanakkale ruhunuzu hiç kaybetmedik”
Birecik / Bitecik Belediye Başkanı Av. M. Faruk Pınarbaşı,” Çanakkale Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır” dedi.
Mirkelam’dan toplumun tüm kesimlerine proje
Mirkelam’dan toplumun tüm kesimlerine proje
Kadın, çocuk, genç, yaşlı, emekli, esnaf, dar gelirli gibi toplumun tüm kesimlerini kucaklayan projelerini anlatan AK Parti Birecik İlçe Belediye Başkan adayı Mirkelam, hayvanları da unutmayarak, barınak yapma sözü verdi.
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ KOMİSER ŞAKİR CADDESİNİ GEZDİ
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ KOMİSER ŞAKİR CADDESİNİ GEZDİ
Tevazu, samimiyet ve gayretle yola çıkan AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, esnaf gezileri kapsamında Eyyübiye’de Komiser Şakir Caddesini gezdi vatandaşlardan ve bölge esnaflarından destek ve dua istedi.
Mirkelam “Sözüm Söz” dedi.
Mirkelam “Sözüm Söz” dedi.
AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam, sabahın ilk ışıklarından gece yarısına kadar ilçe merkezi ve kırsalı karış karış geziyor, gece de parti binasında partililerle buluşuyor.
Beyazgül'e Esnaf ve Gençlerden sevgi seli; “Sevgi ve ilgiye layık olacağım”
Beyazgül'e Esnaf ve Gençlerden sevgi seli; “Sevgi ve ilgiye layık olacağım”
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde özellikle gençler başta olmak üzere herkesten sıcak ilgi ve sevgi görüyor.
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ PROJELERİNİ ANLATIYOR
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ PROJELERİNİ ANLATIYOR
Dayısının vefatının ardından taziye nedeniyle programına ara veren AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmalarına bıraktığı yerden başladı.
Siverek tamam inşallah
Siverek tamam inşallah
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi AK Bapti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği her yerde sıcak ilgi görüyor, sevgi gösterileri ile karşılanıyor.
AK aday Canpolat’a destek büyüyor; “31 Mart akşamı zaferimizi ilan edeceğiz”
AK aday Canpolat’a destek büyüyor; “31 Mart akşamı zaferimizi ilan edeceğiz”
‪‬Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’a destek çığ gibi büyüyor. ‬
URFALI KADINLARDAN BEYAZGÜL’E DESTEK
URFALI KADINLARDAN BEYAZGÜL’E DESTEK
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Ahmet Yesevi Kadın Kültür Merkezini ziyaret etti. Bir süre sohbet ettiği kadınlardan AK Başkan adayı Av. Beyazgül’e destek kararı verildi.
BAŞKAN DEMİRKOL: VATANDAŞLARIMIZI PARKLARDA YENİLİKLERLE TANIŞTIRDIK
BAŞKAN DEMİRKOL: VATANDAŞLARIMIZI PARKLARDA YENİLİKLERLE TANIŞTIRDIK
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ali Şelli Parkını ziyaret ederek, yapılan çalışmaları inceledi. Vatandaşlar ile de sohbet eden Başkan Demirkol, park ve bahçelerde her zaman yenilikler yaptıklarını vurguladı.
BAYIK VE ÖZCAN KARIŞ KARIŞ KIRSALI GEZİYOR
BAYIK VE ÖZCAN KARIŞ KARIŞ KIRSALI GEZİYOR
TBMM idare amiri ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan yaklaşan yerel seçimler öncesinde, AK Partili Hilvan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Aslan Ali Bayık'a destek olmak için Hilvanlı seçmenlerle buluştu.
MHP HALİLİYE İLÇE BAŞKANINDAN TIP BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
MHP HALİLİYE İLÇE BAŞKANINDAN TIP BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
14 Mart’ın sağlık camiasının gurur günü ve bayramı olduğunu belirterek, “Hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’A KIRSALDA TAM DESTEK SÖZÜ
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’A KIRSALDA TAM DESTEK SÖZÜ
31 Mart yerel seçimler öncesinde destek arayışlarını sürdüren AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, geziler kapsamında önce kırsal Altun, Yardımcı Mahallesinde düzenlenen toplantıya ardından ise Peyamlı bölgesinde 30’u aşkın muhtarın katılımıyla geniş kapsamlı düzenlenen toplantıya katıldı.
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’A DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’A DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı, Hadidi aşireti mensubu İsmail Özbek’in seçim bürosu açılışına katılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a seçim öncesi destekler çığ gibi büyüyor.
AK BAŞKAN ADAYI BAYDİLLİ HAL PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
AK BAŞKAN ADAYI BAYDİLLİ HAL PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli Sebze ve Meyve Hali esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi ve 31 Mart seçimlerinde destek istedi.
Esnaftan Karaköprü Adayı Aslan'a Tam Destek
Esnaftan Karaköprü Adayı Aslan'a Tam Destek
Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan adayı Essum Aslan kent merkezinde bir araya geldiği vatandaşlardan tam destek aldı.
Fetö'nün Sözde Bölge Talebe Sorumlusuna 7 Yıl 6 Ay Hapis Cezası
Fetö'nün Sözde Bölge Talebe Sorumlusuna 7 Yıl 6 Ay Hapis Cezası
ŞANLIURFA'da, terör örgütü FETÖ/PDY'nin sözde 'bölge talebe sorumlusu' olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan eski öğretmen Eyüp Fedakar, 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:01
Güneş
06:22
Öğle
12:40
İkindi
16:03
Akşam
18:45
Yatsı
20:00
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

31 Mart Seçiminde Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?