KARAK9PRÜ BELEDİYESİ ESNAFA BAYRAK DAĞITTI “ « Şanlıurfa'nın Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

SON DAKİKA

KARAK9PRÜ BELEDİYESİ ESNAFA BAYRAK DAĞITTI “

Bu haber 28 Ekim 2020 - 16:16 'de eklendi ve 594 views kez görüntülendi.

ESNAFA CUMHURİYET BAYRAMI HEDİYESİ BAYRAK OLDU

Karaköprü Belediyesi ilçedeki esnafa 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle birlik ve beraberliğin sembolü Türk Bayrağı hediye etti.

Karaköprü Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97’inci yıldönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  öncesi ilçedeki esnafı unutmayarak Türk Bayrağı hediye etti. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü personeli tarafından ilçede faaliyet gösteren esnafa Türk Bayrağı dağıtımı yapıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli bu ülkenin her zorluktan birlik ve beraberlikle çıktığını belirterek al bayrağın da bu birlik ve beraberliği simgelediğini kaydetti.

Başkan Baydilli, “Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yılında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına ilçemizdeki esnafımıza Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Esnafımız da sağ olsun bayrakları işletmelerine asarak hem bayramı kutluyor hem de birlik ve beraberliğin oluşmasına ortak oluyorlar. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyorum” diye konuştu.

Esnaflar da bayrak hediyesi için Başkan Baydilli’ye ve dağıtımı gerçekleştiren personele teşekkür ettiler.

Avatar
mustafa urfamustafa@sanliurfamanset.com