Advert
Advert
Bu makale 08 Temmuz 2018 17:12:43 Tarihinde eklenmiştir. 280 Defa Okundu.

ANNESİNİN ELLERİYLE BİR ÇOCUĞUN İSTİSMARI

Çocugun kırmızı rugan ayakkabıları üzerinde kıvırdığı pembe dantelli çorapları olur ince tül siyah kadın çorabı değil.. Pileli çicekli eteği olur,bel-kalça oyumlu kadın elbiseleri değil.. Çocuk dil çıkarır,kahkaha atar poz verirken bacagı öne çıkarıp manken gibi durmaz.. Siz ne yapıyorsunuz evlatlarınıza ey Anneler!!!! Bu çağdaşlık değil, bilinçsizliktir! Bu modernlik değil, görgüsüzlüktür!!!Bu resmi tevafuken gördüm..

Bu kıyafeti masumca(!) Satmaya çalışan bir sayfaydı..!

Ve bir sürü anne(!) altında fiyat soruyor,hayranlıklarını belirtiyorlardı..ama ben şu yüzü açık olan resmi görmeseydim ben bunu bir genç kadın zannederdim bu ne çirkinliktir.. Vallahi herşeyi takır takır yazan ben, iki kelime yazamıyorum şu vaziyete! Yeni dünya düzeninde çocuk istismarını daha çok yayabilmek için milyon dolarlık yatırımlar yapıldığını bilmiyor musunuz?

Pizza Gate skandallarını okumadınız mı?

Sadece Almanyada 9 bin mülteci çocuğun istismar kurbanı olduğunu daha ne kadar bağıralım? Daha kendi ülkenizde süt bebekleri tecavuze uğrayıp çuvallarla gömülmedi mi? Gidin adliyeleri az gezin,mahkeme salonu kapılarında 20 suçtan 15'inin çocuk istismarı olduğunu görmez misiniz? Siz artık bu çirkinliğin bir algı olduğunu, bir sapkının gözünde kadının bir çocuk kadar ilgi çekmediğini bilmiyor musunuz? BİLMİYORSANIZ NEDEN ANNE-BABA OLDUNUZ!!!!!!!!! Kimse kusura bakmasın!!!


ŞU YAZDIKLARIMIN BİLİNCİNDE OLMAYAN NEDEN ÇOCUK GETİRIİ BU DÜNYAYA?

Avustralyalı hristian bir anne, 2 yaşındaki ikiz bebeklerine şort alırken, erkek bebeğin şortu dizlerine kadar, kız bebeğin şortu bezi bile sığmayacak kadar küçük olduğunu farkedince bu bir istismardır diye ülkeyi ayağa kaldırmadı mı???


Peki siz Müslüman anneler???

Size ne oluyorda biz ağzımızı açınca "-Aman bizim kalbimiz temiz, çocuk o daha, biz giyeriz kimse bakmasın, sapıklar asılsın" gibi kendini tatmin eden ve bir o kadarda sacma laflar söylüyorsunuz.. Rahat bırakın evlatlarınızı.. Bırakın bebek bebek, çocukta çocuk gibi olsun! Süt kokulu yavrunuzu, 4 yasında küçük kadına dönüştürmeyin! Basortusu taksak istismar kendi isteği ile taksın dersiniz ama şu kadınların bile giymesi ancak yatak odasında olabilecek şu giysisi masum yavrunuza sokakta giydiriyorsunuz!

Çocugun kırmızı rugan ayakkabıları üzerinde kıvırdığı pembe dantelli çorapları olur ince tül siyah kadın çorabı değil.. Pileli çicekli eteği olur,bel-kalça oyumlu kadın elbiseleri değil.. Çocuk dil çıkarır,kahkaha atar poz verirken bacagı öne çıkarıp manken gibi durmaz.. Siz ne yapıyorsunuz evlatlarınıza ey Anneler!!!! Bu çağdaşlık değil, bilinçsizliktir! Bu modernlik değil, görgüsüzlüktür!!!


Bu bir çocuğun "Çocukluğuna" yapılan İHANETTİR!
Yorum Yap
Ayşe Çetintaş Diğer Yazıları
ANNESİNİN ELLERİYLE BİR ÇOCUĞUN İSTİSMARI
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:01
Güneş
06:22
Öğle
12:40
İkindi
16:03
Akşam
18:45
Yatsı
20:00
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

31 Mart Seçiminde Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?