ŞANLIURFA BEYAZGÜL ILE IRTİFA KAYBINI SÜRDÜRÜYOR.” « Şanlıurfa'nın Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

SON DAKİKA

ŞANLIURFA BEYAZGÜL ILE IRTİFA KAYBINI SÜRDÜRÜYOR.”

Bu haber 03 Ekim 2020 - 0:21 'de eklendi ve 307 views kez görüntülendi.

Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkanı olduğu Günden, bu yana, kendi iradesi ile Belediyecilik adına bir türlü sağlıklı kararlar, alamayan, Zeynel Abidin Beyazgül Akparti ve Şanlıurfaya irtifa kaybettirmeye devam ediyor…
Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız vatandaşlar, şunları söylediler.
Bizler Zeynel Beyi çok büyük beklenti ve umutlar ile O koltuk’a oturttuk. Ancak, Başkan bey bir insan’ın, MAKAM sahibi olunca nasıl degişebileceginin, en AÇIK örneğini sergileyerek, 31 Mart yerel seçimlerinden, bugüne kadar sergilediği tavır ve davranışlarla, Cumhuriyet tarihinin, en berbat yönetimini ortaya koymuştur.
Aile ve yakın akrabalarını kurumun, her tarafına birer kripto gibi yerleştiren, iradesini ve Belediye yönetimini, tümüyle kardeşine teslim eden, Beyazgül adeta o koltuk’ta göstermelik bir kukladan, başka hiç bir anlam ifade etmiyor. Kararları Mimar kardeş alıyor. Atamaları Mimar kardeş yapıyor. Zeynel beye sadece imza atmak kalıyor. Şanlıurfa bir kukla Başkan, tarafından yönetilmeyi hak etmiyor. Zeynel Başkan ya ipleri kendi eline alıp, Belediye’yi kendi yönetmelidir. Yada yetkililer bu komediye bir son vermelidir. Bu şehir kukla Başkan değil, aldığı oyun hakkını verebilecek duyarlılıkta Bir siyaset istiyor. Şeklinde konuştular.

Avatar
mustafa urfamustafa@sanliurfamanset.com